Listwy do mocowania ładunku

Dlaczego odpowiednie ułożenie oraz przymocowanie ładunku jest takie ważne? Przede wszystkim stosuje się je w celu zabezpieczenia towaru. Jeśli palety lub skrzynie nie zostaną przymocowane we wnętrzu naczepy, mogą narazić bezpieczeństwo nie tylko kierowcy. Ciężki ładunek przesuwając się wewnątrz pojazdu to także niebezpieczeństwo również dla innych użytkowników drogi. Ponadto wyładunek bez odpowiedniego przymocowania będzie zdecydowanie trudniejszy. Wszystko to sprawia, że warto zainwestować w szereg elementów do zabezpieczania ładunku. Jednym z rozwiązań są listy aluminiowe do naczepy.

Listwy aluminiowe do naczepy – sposób na zabezpieczenie ładunku

Specjalne listy mocowania ładunku pozwalają na zabezpieczenie towaru w samochodach ciężarowych oraz dostawczych. Listwy do mocowania ładunku umożliwiają późniejsze zamocowanie drążków rozporowych lub pasów z dopasowanymi końcówkami – możesz wpiąć je w listwy i tym sposobem stworzyć wygodny oraz jednocześnie niezawodny system do zabezpieczania towaru podczas transportu.

Zamontowane w ścianach ładowni listwy mocowania ładunku to wygodne rozwiązanie. Stanowią punkty zaczepowe, do których zamocować można zarówno drążki rozporowe, jak i pasy. Aby listwy aluminiowe do naczepy spełniały swoją funkcję, powinny być dopasowane do stosowanych w transporcie rozwiązań; poszczególne listwy będą różniły się od siebie pod względem liczby otworów oraz ich rozstawienia. Część listw pasuje zarówno do pasów transportowych, jak i drążków rozporowych; inne z kolei są dedykowane wyłącznie do jednego ze sposobów zabezpieczania. Aby listwy do mocowania ładunku spełniały swoją rolę, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Oferujemy wysokiej jakości listwy zabezpieczające

Aby ładunek został odpowiednio zabezpieczony, niezbędne jest zastosowanie nie tylko wysokiej jakości taśm lub drążków rozporowych; również listwy muszą być niezawodne, by mogły być używane podczas codziennej eksploatacji. Dostępne w naszej ofercie listwy do mocowania ładunku to wysokiej jakości produkty. W asortymencie znajdziesz wąskie listwy dopasowane do mniejszych samochodów dostawczych i furgonetek oraz standardowe listwy do mocowania ładunku wewnątrz naczepy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie towaru – przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa oraz jakości. Dostępne w naszej ofercie listwy to wysokiej jakości propozycja dla wszystkich zainteresowanych niezawodnymi rozwiązaniami. Postaw na produkty dostępne w naszej ofercie i zabezpiecz odpowiednio ładunek, by nie narażać się na straty lub niebezpieczeństwo.

Wyświetlanie 1–9 z 44 wyników