Konstrukcje dachów przesuwnych

Dachy przesuwne to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, które coraz częściej jest stosowane na naczepach transportowych. Umożliwiają załadunek oraz wyładunek towaru z wykorzystaniem dźwigu. Aby cały system działał prawidłowo, konieczne jest wykorzystanie wysokiej jakości podzespołów – tylko wtedy zyskujesz pewność, że cały ładunek jest zabezpieczony podczas transportu, a jednocześnie bez problemu zostanie wyładowany.

Dach przesuwny: połączenie nowoczesności i niezawodności

Dach przesuwny to aluminiowa konstrukcja instalowana na skrzyni z plandeką. Zazwyczaj jest to system uzupełniający dla firany lub burtofirany. Samochód ciężarowy wyposażony w suwany dach jest bardziej uniwersalny, dlatego cieszy się dużą popularnością. Montując w swojej ciężarówce dach przesuwny zwiększasz zatem jej walory użytkowe.

Dach suwany jest stosunkowo prostym systemem; po podniesieniu tylnej belki i odbezpieczeniu blokady następuje złożenie dachu oraz przyjęcie towaru lub wyładunek. Takie rozwiązanie jest szczególnie chętnie wybierane podczas transportu ładunku o dużych gabarytach. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie dźwigu do wyładunku; usprawnia to cały proces i przekłada się ostatecznie na dużą oszczędność czasu. Warto zatem zainwestować w takie rozwiązanie – stosunkowo proste w montażu i wygodne w obsłudze. Taka inwestycja bardzo szybko się zwróci.

Konstrukcje dachów przesuwnych najwyższej jakości

Aby dach przesuwny spełniał swoją rolę, niezbędne jest wykorzystanie wysokiej jakości elementów. Zarówno profil, jak i rolki plandeki oraz części wykończeniowe są odpowiedzią na wysokie wymagania naszych Klientów. Wychodzimy im naprzeciw oraz oferujemy konstrukcje dachów przesuwnych o niskiej masie oraz łatwej obsłudze. Nasze dachy przesuwne są wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzają się także w przypadku trudniejszych warunków atmosferycznych. Aby dach suwany mógł być wykorzystywany podczas codziennej eksploatacji, wszystkie rolki oraz elementy przesuwne powinny charakteryzować się wysoką jakością. Sięgając po dostępne w naszym asortymencie dachy przesuwne oraz elementy do nich, by zyskać pewność, że wybierasz najwyższą jakość.

Wyświetlanie 1–9 z 152 wyników