Pasy transportowe

Pasy transportowe to najpopularniejszy sposób na zabezpieczenie ładunku. Za ich pomocą możesz przymocować nie tylko drobniejszy ładunek, ale również duże i ciężkie palety czy maszyny budowlane. Dzięki systemowi napinania pasy transportowe są proste w obsłudze i jednocześnie wyjątkowo skuteczne. Zadbaj o to, by ładunek został zabezpieczony i dotarł na miejsce przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń.

Niezawodne rozwiązanie do zabezpieczania ładunków

Pasy wykonane z taśm poliestrowych są wyjątkowo wytrzymałe, dlatego mogą być używane podczas transportu nie tylko lekkiego ładunku, ale również jako system zabezpieczenia ciężkich skrzyń. W jaki sposób dobrać pasy transportowe? Bierz pod uwagę przede wszystkim wagę ładunku, jednak zwróć uwagę także na to, jakiej metody mocowania chcesz użyć. Dzięki temu możesz stworzyć system złożony z pasów oraz specjalnych napinaczy – prosty w montażu i jednocześnie niezawodny.

Pasy transportowe – wygodny sposób na zabezpieczenie

Przewożone ładunki różnią się między sobą pod względem wielkości oraz ciężaru; z myślą o takiej różnorodności przygotowaliśmy pasy transportowe o różnej szerokości. Dopasowaliśmy do nich także napinacze, dzięki czemu pasy są wygodne podczas użytkowania. Zadbaj o ładunek i postaw na niezawodne pasy transportowe dostępne w naszej ofercie. Cenimy sobie jakość i bezpieczeństwo, dlatego nasze pasy są zgodne z europejskimi normami oraz pochodzą od sprawdzonych dostawców. W naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne pasy do lawet charakteryzujące się dużą trwałością.

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników