Konstrukcje plandekowe - części do tira

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment części przeznaczonych do zabudowy pojazdów ciężarowych. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych podzespołów do naczep, m.in. takich jak deski aluminiowe czy plandeka rolowana. Części do tira wśród dostępnych produktów zostały tak dobrane, aby zapewnić trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Jakość ich wykonania nie odbiega w żaden sposób od elementów montowanych w sposób fabryczny.

Jako producent desek aluminiowych na pierwszym miejscu stawiamy zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Każda deska aluminiowa do naczepy występująca w naszej ofercie jest tłoczona, wyciskana z aluminium. Ten element ma również zastosowanie w przypadku innych typów zabudowy. Deski aluminiowe docinamy na dowolną długość, wedle życzenia klienta. Produkt ten jest znacznie lżejszy niż jego drewniany odpowiednik. Wybierając tę opcję można zmniejszyć wagę naczepy prawie o 200 kilogramów.

Szybszy rozładunek – usprawnienie dystrybucji

Oferujemy także części do tira takie jak plandeka rolowana. Za jej sprawą możliwy jest szybszy rozładunek nawet na bardzo ograniczonej przestrzeni. To spore usprawnienie dystrybucji w warunkach miejskich. Plandeka rolowana to przykład usprawnienia konfiguracji zabudowy samochodu dostawczego. Pozwala na zaoszczędzenie czasu podczas załadunku i rozładunku towaru. Systemy rolowanej plandeki jest w stanie zastąpić dwuskrzydłowe drzwi, które wymagają sporo wolnej przestrzeni.

Plandeka rolowana nie jest czasochłonna w obsłudze nawet w przypadku rozładunku w wąskich uliczkach, gdzie najczęściej mamy do czynienia z licznie zaparkowanymi pojazdami lub nieustannym ruchu pieszych. Wybór tego usprawnienia do naczepy samochodu ciężarowego zapewniło maksymalną satysfakcję oraz zadowolenie wśród wielu naszych klientów.

Doświadczona i dobrze dobrana grupa ludzi

Oprócz szerokiej gamy produktów dysponujemy także profesjonalnym zespołem, który w każdej sytuacji jest w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dopełnimy wszelkich starań, aby każdy nasz klient został obsłużony na wysokim poziomie pod względem jakości oraz konkurencyjności.
Doświadczenia, umiejętności i dobrze dobrana ekipa ludzi pozwala nam gwarantować usługi, które zachęcą obecnych i przyszłych klientów do współpracy z nami. Chcąc stale się rozwijać dbamy o każdą dziedzinę naszej działalności. Wykonywane przez nas konstrukcje plandekowe są tego najlepszym przykładem. Warto z nich skorzystać i cieszyć się najbardziej efektywnymi rozwiązaniami dotyczącymi budowy naczep.

Wyświetlanie 1–9 z 550 wyników