Napinanie plandeki, boczny profil obwodowy

Zabudowy skrzyniowe to najpopularniejsze rozwiązania z dziedziny transportu. Samochody dostawcze oraz ciężarówki z plandekami są tak chętnie wybierane z powodu wygody podczas załadunku oraz wyładunku. Jeśli tylko towar nie wymaga specjalnego zabezpieczenia, plandeki są najtańszą formą zamkniętej zabudowy. Jakie warunki powinna spełniać, by odpowiednio zabezpieczać towar?

Samochód z plandeką – tanie i wygodne rozwiązanie

Aby transport ładunku był opłacalny, załadunek i wyładunek powinny odbywać się w możliwie krótkim czasie. Tylko wtedy przewóz będzie wiązał się z zyskiem. Załadunek kontenerów wymaga czasu, dlatego wiele firm wybiera samochody wyposażone w plandeki – dzięki temu cały proces przebiega o wiele szybciej. By jednak obsługa plandeki nie powodowała żadnych problemów, niezbędny jest właściwy jej montaż. Zarówno profil boczny, jak i profil obwodowy powinny być dopasowane do wymiarów samochodu oraz plandeki; w przeciwnym wypadku każde naciąganie zdejmowanie będzie wymagało dodatkowego wysiłku. Nieodpowiednio zamocowana plandeka będzie miała wpływ na zużycie paliwa, a także w przypadku występowania silnych wiatrów może stwarzać również niebezpieczne warunki. By zapobiec takim sytuacjom niezbędny jest wysokiej jakości profil boczny i profil obwodowy. Sięgnij po najlepsze rozwiązania, by szybko i bezproblemowo dokonywać załadunku oraz wyładunku.

Elementy do napinania plandeki – w tym profil boczny i obwodowy

Jeśli zależy Ci na tym, by plandeka znajdująca się na naczepie dobrze spełniała swoją funkcję oraz ochraniała przewożony ładunek, wybierz profesjonalne elementy do napinania plandeki. Przede wszystkim będzie to wysokiej jakości profil boczny i obwodowy, ale nie tylko. W naszym asortymencie znajdują się także napinacze, a także szereg innych akcesoriów. Szukasz niezawodnych rozwiązań? Współpracujemy z renomowanym dostawcami, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko sprawdzone propozycje dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu oraz dalszych zakupów w naszym sklepie internetowym.

Wyświetlanie 1–9 z 63 wyników