Burty, profile burtowe

Profile burtowe to rozwiązania służące do zabudowy samochodów ciężarowych. Bez odpowiedniego zabudowania nie masz możliwości zabezpieczenia ładunku. Postaw zatem na niezawodne burty aluminiowe, dzięki którym transport zarówno drobnego towaru, jak i dużych gabarytów stanie się łatwiejszy.

Profile burtowe – nowoczesne profile wytłaczane

Profile burtowe aluminiowe to nowoczesny typ profili, które umożliwiają skuteczne zabezpieczenie przewożonego ładunku. Aby dobrze spełniały swoją funkcję, powinny być idealnie dopasowane do wymiarów samochodu. Zbyt niskie burty aluminiowe nie spełnią swojej roli, ponieważ nie zapewnią odpowiedniego poziomu ochrony; nie masz również wówczas możliwości odpowiedniego załadunku. Profile burtowe powinny być zatem wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Dlaczego profile burtowe aluminiowe to najlepsza propozycja? Burty aluminiowe cechuje przede wszystkim waga niższa niż w przypadku profili wykonanych ze stali. Wykorzystanie stalowych profili będzie przekładało się na zmniejszenie ładowności pojazdu; lekkie burty wykonane z aluminium umożliwiają umieszczenie w ciężarówce większego ładunku. Jeśli nie chcesz przekraczać wagi samochodu podczas kontroli, postaw na burty aluminiowe – są lżejsze, a równie dobrze spełniają swoją rolę. Ważną kwestią jest także ochrona przed korozją: w przypadku burt wykonanych ze stali musisz liczyć się z tym, że nawet najlepsze chromowanie nie ochroni profilów przed rdzewieniem. Jeśli zatem chcesz ochronić profile przed działaniem czynników atmosferycznych, wybierz aluminium zamiast stali. Ponieważ jest to jednak stosunkowo giętki materiał, nie powinno być stosowane do prac, w których profile burtowe będą poddawane silnemu naciskowi.

Aluminiowe profile burtowe: postaw na wysoką jakość

Dostępne w naszej ofercie burty aluminiowe to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Są wytrzymałe i doskonale nadają się jako wykończenie pojazdów wymagających dodatkowej zabudowy. Wiemy doskonale, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas transportu – właśnie z tego powodu dostępne w naszym asortymencie profile zostały wykonane z najlepszych dostępnych materiałów. Dbamy również o dużą różnorodność; w naszej ofercie znajduje się wiele profili aluminiowych o różnych wymiarach oraz parametrach. Dzięki temu bez problemu dobierzesz burty do swoich indywidualnych potrzeb. Nasze profile wykonane z aluminium mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w stałych naczepach, jak i wywrotkach. Jeśli szukasz lekkich i jednocześnie trwałych profili burtowych, zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Wyświetlanie 1–9 z 69 wyników