Kontenery wymienne

Kontenery wymienne to rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się na polskich drogach. Choć są stosowane od niemal 50 lat, to jednak dopiero zastosowanie najnowocześniejszych technologii sprawia, że kontener wymienny stał się cenionym zarówno przez kierowców, jak i przedsiębiorców systemem załadunkowym.

Kontener wymienny – dlaczego warto?

Kontener wymienny składa się z opuszczanych podstaw, które doskonale sprawdzają się podczas regularnego ładunku oraz rozładunku. Stanowi połączenie przestrzeni ładunkowej oraz środka transportu. Umiejętne załadowanie kontenera sprawia, że możesz ograniczyć liczbę pojazdów – szczególnie w przypadku drobniejszego ładunku. Przesyłki wielkogabarytowe możesz stosunkowo wygodnie ułożyć zarówno w kontenerze, jak i na naczepie.

Co natomiast w przypadku tak popularnej ostatnio drobnicy? Zwykle tego rodzaju towar umieszczany jest na paletach. Kontener wymienny wyposażony jest w specjalny system poziomych belek, dzięki czemu możliwe jest załadowanie do niego towaru umieszczonego na paletach. Takie rozwiązanie pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni; z kolei to przekłada się na zmniejszenie liczby ciężarówek.

Wybierz ładowny i wygodny w użytku kontener

Umiejętnie załadowany kontener wymienny jest przede wszystkim wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem; jeśli masz do przewiezienia palety z drobniejszym towarem, wybierz ładowne kontenery. Niezbędne stają się w takim wypadku wysokiej jakości elementy całego zestawu. Dostępne w naszej ofercie kołki zabezpieczające, rygle i nośniki pozwalają na bezpieczną eksploatację.

Wyświetlanie 1–9 z 14 wyników