Zabezpieczenie ładunku

Odpowiednie zabezpieczenie ładunku jest niezbędne niezależnie od jego wagi. Nie ma w tym wypadku znaczenia długość trasy; przewóz międzynarodowy wymaga tak samo starannego zabezpieczenia towaru co transport kilku palet do sąsiedniego miasta. Dlatego zadbaj o właściwe zabezpieczenie ładunku, by nie zmieniał swojego położenia w trakcie drogi.

Jak powinno wyglądać prawidłowe zabezpieczenie ładunku?

Ładunek powinien być rozmieszczony w taki sposób, by podczas omijania przeszkody czy ostrego hamowania nie uległ przemieszczeniu. Przed wyjazdem sprawdź, czy żadna z palet nie zmieni swojego położenia. W jaki sposób możesz skutecznie zabezpieczyć ładunek? Specjalne sposoby mocowania, a także osadzenie lub ścisłe upakowanie pojazdu sprawiają, że zarówno mniejszy, jak i większy ładunek będzie odpowiednio zabezpieczony.

Jednym z najpopularniejszych sposobów na zabezpieczenia ładunku jest mocowanie za pomocą tekstylnych pasów. Dociśnięcie ładunku do podłoża zwiększa siłę tarcia; w zależności od parametrów pasów będzie ona silniejsza. Specjalne pasy transportowe to nie wszystko; potrzebne będą także listwy do mocowania ładunku oraz przegrody międzyburtowe. Kompletny system zabezpieczeń wysokiej jakości zapewni bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale również osób pracujących przy ich obsłudze.

Postaw na wysoką jakość elementów do zabezpieczania ładunku

Aby zabezpieczenia były skuteczne, powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie możesz ryzykować bezpieczeństwa swoich pracowników oraz własnego – tylko stosowanie niezawodnych pasów mocujących oraz innych akcesoriów zapewni odpowiedni poziom zabezpieczenia. W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment elementów umożliwiających skuteczne zabezpieczenie ładunku. Zdaj się na profesjonalistów: dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym Klientom skuteczne rozwiązania z zakresu zabezpieczania ładunków w trakcie transportu. Tylko odpowiednio rozmieszczony i zabezpieczony ładunek będzie mógł być przewożony z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa drogowego oraz transportu.

Wyświetlanie 1–9 z 97 wyników