Zawiasy burtowe

Zajmujesz się transportem materiałów odpornych na warunki atmosferyczne? Naczepa burtowa będzie najlepszym rozwiązaniem. Taki wariant zapewnia podstawową ochronę towaru, a jednocześnie jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Naczepa burtowa pozwoli także na przewóz towarów na paletach oraz ładunki o niestandardowej długości oraz szerokości. Wszystko to sprawia, że wiele firm decyduje się na wyposażenie floty pojazdów właśnie w naczepy burtowe; są one lżejsze i wygodniejsze podczas załadunku i wyładunku od kontenerów i świetnie sprawdzają się jako rozwiązanie do transportu materiałów budowlanych.

Naczepa burtowa – wybierz najlepsze rozwiązanie

Aby naczepa burtowa spełniała swoje zadanie, powinna być dopasowana do wielkości samochodu ciężarowego; platforma powinna także spełniać wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Naczepa tego rodzaju jest również alternatywą dla kontenerów; nie wszystkie ładunki potrzebują dokładnego zabezpieczenia przez zimnem czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Transport żwiru, kostki brukowej oraz materiałów budowlanych może być bez problemu prowadzony z wykorzystaniem naczepy. Kontenery do przewozu palet i skrzyń umożliwiają załadunek wyłącznie od tyłu; specjalne zawiasy burtowe pozwalają na ładowanie oraz wyładowywanie towaru w wygodniejszy sposób. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na przewóz materiałów budowlanych oraz towaru o niestandardowych wymiarach, wybierz wygodę i rozkładane naczepy – zawiasy burtowe umożliwiają zdejmowanie i składanie burty.

Wybierz profesjonalny sklep z akcesoriami do zabudowy

W naszej ofercie znajdziesz zawiasy burtowe oraz szereg innych rozwiązań. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego przywiązujemy dużą wagę do detali. Każdy zawias burtowy jest starannie sprawdzany. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, dlatego masz gwarancję, że nawet pojedynczy zawias burtowy będzie produktem wysokiej jakości. Naczepy wyposażone w zawiasy burtowe z naszego sklepu internetowego doskonale sprawdzą się również podczas intensywnej eksploatacji. Jeśli nie chcesz ryzykować uszkodzenia zawiasów podczas międzynarodowego przewozu materiałów, wybieraj rozwiązania wysokiej jakości. Nasze zawiasy są niezawodne i pozwalają na bezproblemową obsługę naczepy.

Stale poszerzamy nasz asortyment, by zapewnić naszym Klientom możliwość wyboru. Wszystkie elementy wykonane zostały z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu możesz bez obaw wykorzystać je w swoim pojeździe. Wybierając nasze produkty masz pewność, że sięgasz po połączenie jakości oraz niezawodności. Aby naczepy burtowe spełniały dobrze swoją rolę, należy nie tylko zaopatrzyć się w odpowiednie profile. W przypadku naczep burtowych duże znaczenie ma nie tylko wytrzymałość, ale również prosty sposób składania burt z boku oraz z tyłu. Tylko wtedy możesz bez problemu przeprowadzić załadunek oraz wyładunek niestandardowego towaru. Przewóz długich rur lub rynien, dużych skrzyń z towarem czy palet z kostką brukową nie będzie wiązał się z żadnymi dodatkowymi trudnościami; elastyczne burty pozwalają na zabezpieczenie materiałów o najróżniejszych długościach oraz szerokościach.

Wyświetlanie 1–9 z 31 wyników