Drążki rozporowe

Drążki rozporowe to jeden ze sposobów zabezpieczania ładunku. Stanowią alternatywę dla mocowania pasami – nie wszędzie bowiem jest możliwość zastosowania zabezpieczenia za pomocą pasów. W takim wypadku warto skorzystać z możliwości oferowanych przez drążki rozporowe.

Drążki rozporowe – szybki sposób na skuteczne zabezpieczenie ładunku

W większości kontenerów, chłodniach oraz pojazdach z nadwoziem typu furgon nie ma punktów zaczepienia; nie ma zatem możliwości zamocowania pasów transportowych. Z pomocą przychodzą wówczas drążki transportowe. Jedynym warunkiem do korzystania z nich są sztywne i stabilne ścianki ładowni. Umożliwiają zablokowanie ładunku, dzięki czemu nie przesuwa się on we wnętrzu pojazdu. Niezależnie od tego, czy planujesz przewieźć stosunkowo lekki towar umocowany na palecie, czy też ciężkie skrzynie, musisz myśleć o odpowiednim zabezpieczeniu. Bez tego stwarzasz niebezpieczeństwo nie tylko w czasie transportu, ale również wyładunku. Palety lub skrzynie przesuwające się w trakcie jazdy są niebezpieczne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego; aby zapobiegać powstawaniu takiego ryzyka, stosuj niezawodne środki do zabezpieczania ładunku.

Wybierz proste w obsłudze drążki o wysokiej jakości

Dostępne w naszej ofercie drążki rozporowe wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezawodne w codziennej eksploatacji. Szeroki wybór drążków o różnych wymiarach umożliwia stworzenie najlepszego systemu zabezpieczeń. Każdy ładunek powinien być odpowiednio zabezpieczony – za pomocą drążków rozporowych możesz zadbać o stabilizację podczas transportu.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników