Sklejki podłogowe

Sklejka jest materiałem produkcyjnym o wysokiej wytrzymałości i jednocześnie stosunkowo niewielkim ciężarze. To sprawia, że może być wykorzystywana w wielu dziedzinach. Jest wykonana z naturalnych, odnawialnych materiałów, a jej wygląd doskonale imituje drewno. Jeśli szukasz materiału o niskiej przepuszczalności ciepła, odpornego na działanie wilgoci oraz wytrzymałego na zginanie, rozciąganie oraz ściskanie, sklejka antypoślizgowa będzie strzałem w dziesiątkę.

Sklejka antypoślizgowa w przemyśle środków transportu

Sklejka antypoślizgowa posiada szerokie zastosowanie: jest doskonałym materiałem do wykonania podestów, rusztowań, ale również podłóg pojazdów, przyczep oraz naczep. Wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka przyczepność do podłoża oraz bezpieczeństwo, sklejka sprawdzi się doskonale.

Sklejka antypoślizgowa powstaje w procesie pokrywania sklejki wodoodpornej warstwą filmu fenolowego. Dzięki temu powierzchnia sklejki jest antypoślizgowa, a jednocześnie prosta do utrzymania w czystości oraz wytrzymała. Warstwa antypoślizgowa stanowi również dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią. Wykorzystanie sklejki w środkach transportu umożliwia zachowanie niskiej masy przy jednoczesnej dużej wytrzymałości. Sięgaj po to rozwiązanie i wykorzystuj wszystkie zalety sklejki antypoślizgowej.

Sklejki podłogowe dostępne w naszej ofercie – wysoka jakość w dobrej cenie

Sklejka wykorzystywana w transporcie powinna być przede wszystkim wykonana z wysokiej jakości materiału. Ponadto duże znaczenie ma także wykończenie oraz pokrycie warstwą antypoślizgową; tylko sklejka wyprodukowana z zachowaniem najwyższych standardów będzie produktem niezawodnym, który sprawdzi się podczas codziennej eksploatacji. Nie ryzykuj – sięgnij po sklejkę wysokiej jakości dostępną w naszej ofercie. W naszym asortymencie znajdziesz produkty o różnej grubości, dzięki czemu idealnie dopasujesz wymiary sklejki do indywidualnych potrzeb. Jeśli szukasz sklejki stworzonej do wykorzystania w ciężarówkach, przyczepach oraz naczepach – zapoznaj się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników